Kuidas korraldada Alfat

Me oleme siin, et aidata

Oleme loonud myAlpha platvormi Alfa kursuse lihtsamaks planeerimiseks. Keskkonnas on olemas kõik vajalikud materjalid, et koolitada meeskonda ja reklaamida oma kursust. Samuti saad peale kursuse registreerimist ligipääsu loengutele ja juhenditele.

1. Planeeri oma Alfa

Registreeri oma Alfa, et saaksid planeerida meeskonnakoolituse, Alfa loengute järjekorra ja Alfa väljasõidu. Samuti saad ka oma meeskonna kutsuda myAlpha keskkonda. Muuda ka kindlasti oma Alfa kursus avalikuks, et potensiaalsed osalejad leiaksid selle üles.

2. Koolita oma meeskonda

Õppekeskusest leiad õppevideod, mis annavad sulle ja meeskonnale vajalikud teadmised, et Alfa kursust edukalt korraldada. Videod on jagatud erinevatesse moodulitesse ja nendes käsitletakse parimaid tavasid, kuidas kursust korraldada. Seega leiad kursuse edukaks läbiviimiseks kõik vajaliku.

3. Teavita oma kursusest

Leia kõik reklaamvideod, juhendid ja materjalid, et reklaamida oma Alfat koguduses, kogukonnas ja sotsiaalmeedias. Julgusta koguduse liikmeid kutsuma Alfa kursusele oma sõpru.

4. Ettevalmistused esimeseks kohtumiseks

Esimeseks kohtumiseks saad alla laadida videoloengud, loengumaterjalid ja arutelujuhendid meeskonnale ning külalistele. Hästi tehtud! Nüüd oledki valmis Alfa kursuse läbiviimiseks.

Oleme loonud materjalid, mis aitavad sind igal sammul.

Avasta rohkem

Leia Alfa enda lähedal

Leia Alfa

Tutvu Alfa looga

Alfa kursusest

Vaata Alfa lugusid

Alfa lood